Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Miejski w Szprotawie
Herb Urząd Miejski w Szprotawie

Poniedziałek 24.07.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacja o redaktorach

Redaktorzy Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Szprotawie
 
 

Strony Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Szprotawie redagowane są przez merytorycznych pracowników komórek urzędu, których prace koordynują:

Karina Jarosz, Sekretarz Gminy
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 22, II piętro
tel. 68 376 22 36
k.jarosz@szprotawa-um.pl

Janusz Dyba, Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 27, parter
tel. 068 376 07 67
j.dyba@szprotawa-um.pl

Sylwester Chocholski, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Krasińskiego 23, I piętro
tel. 68 376 13 70
s.chocholski@szprotawa-um.pl

Piotr Wciórka, Z -ca Kierownika Wydziału Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 9a, I piętro
tel. 68 376 07 95
p.wciorka@szprotawa-um.pl

Zdzisława Grabowska, Kierownik Wydziału Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 3a, I piętro
tel. 68 376 07 79
z.grabowska@szprotawa-um.pl

Małgorzata Serafin, Kierownik Wydziału Rozwoju Gminy
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 8a, I piętro
tel. 68 376 11 25
m.serafin@szprotawa-um.pl

Jan Litwinka, Kierownik Wydziału Inwestycyjnego
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 16a, II piętro
tel. 68 376 07 92
j.litwinka@szprotawa-um.pl

Redaktorzy z komórek organizacyjnych (osoby odpowiedzialne za redakcję i publikacje informacji zatwierdzonych)
 

Beata Radziszowska, Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Inspektor ds. organizacyjnych i archiwum
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 21, II piętro
tel. 68 376 07 54
b.radziszowska@szprotawa-um.pl

Małgorzata Pachurka, Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Inspektor ds. obsługi rady i komisji
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 2, parter
tel. 68 376 07 74
m.pachurka@szprotawa-um.pl

Katarzyna Łętek-Sołtysiak, Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Inspektor ds. obsługi sekretariatu
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 6, I piętro
tel. 68 376 25 11
k.letek@szprotawa-um.pl

Tomasz Mierzwiak, Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Inspektor ds. informatyki
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, parter
tel. 68 376 07 97
t.mierzwiak@szprotawa-um.pl

Grażyna Boczniewicz, Wydział Inwestycyjny
Inspektor ds. monitorowania realizowanych inwestycji
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 16b, II piętro
tel. 68 376 13 88
g.boczniewicz@szprotawa-um.pl

Marek Rzeszutek, Wydział Inwestycyjny
Inspektor ds. zamówień publicznych
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 16b, II piętro
tel. 68 376 05 80
m.rzeszutek@szprotawa-um.pl

Justyna Korzeniowska, Wydział Rozwoju Gminy
Inspektor ds. promocji i polityki informacyjnej
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 8, I piętro
tel. 68 376 05 83
j.korzeniowska@szprotawa-um.pl

Paweł Chramęga, Wydział Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Inspektor ds. gospodarki komunalnej, obrotu nieruchomościami
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 3, I piętro
tel. 68 376 07 80
p.chramega@szprotawa-um.pl

Agnieszka Katan, Wydział Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Inspektor ds. ochrony środowiska
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 9b, I piętro
tel. 68 376 07 94
a.katan@szprotawa-um.pl

Magdalena Zdebelak – Kosmala, Urząd Stanu Cywilnego
Z-ca Kierownika USC
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 29 (parter),
tel. 68 376 38 15
m.zdebelak@szprotawa-um.pl

Monika Dolata, Wydział Spraw Obywatelskich
Inspektor ds. ewidencji ludności
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, Biuro Obsługi Klienta (parter),
tel. 68 376 38 14
m.dolata@szprotawa-um.pl

Magda Małolepsza, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych
Inspektor ds. edukacji
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Krasińskiego 23,
tel. 68 376 12 90
m.malolepsza@szprotawa-um.pl

Katarzyna Dziedzic, Wydział Finansowy
Zastępca kierownika
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 13 (I piętro),
tel. 68 376 07 88
k.dziedzic@szprotawa-um.pl

Wioleta Sykuła, Wydział Finansowy
Inspektor ds. wymiaru podatków lokalnych
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro 12 (I piętro),
tel. 68 376 07 90
w.sykula@szprotawa-um.pl

Beata Sztojko, Wydział Finansowy
Inspektor ds. planowania budżetu, analizy finansowej i sprawozdawczości
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 20, II piętro
tel. 068 376 07 98
b.sztojko@szprotawa-um.pl

Renata Janiak, Wydział Finansowy
Stanowisko ds. środków trwałych i podatku VAT
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 11c (I piętro),
tel. 68 376 05 82,
r.janiak@szprotawa-um.pl

Anna Bahrij
SAMODZIELNE STANOWISKO ds. REWITALIZACJI
Kontakt: 67-300 Szprotawa
ul. Rynek 45, biuro nr 19c (II piętro),
tel. 68 376 07 96
a.bahrij@szprotawa-um.pl

 

 


 
 
ilość odwiedzin: 4118045

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X